mira007

Pokračování předchozího dílu - v tomto dílu se v komparzu mihnou i známé tváře. Nejprve, když si starej Walsh přijede pro Brendu na policii, tak ten detektiv, co tam se s ním mihne na dvě sekundy, je typ, co hrál kapitána letadla v Boeing 737 v ohrožení. Na svatbě Mela a starý Taylorový zase Steven balí Denis Richardsovou v roli na čtyři sekundy. Kelly se zakouká do Dylanova kamaráda v podání Granta Showa, který pak hrál v derivátu tohoto seriálu Melrose place. Dylan se ošklivě pohádá se starým Walshem a odjede ve svém Porsche 356 speedster. ()

topi80

Řekl jsem si, že bych se mohl po více než 20 letech podívat na tuto kultovku a náhodným výběrem jsem se dostal k tomuto dílu. Očekávaný efekt "co mohlo na tomto ději sakra kdysi někoho zajímat?" se skutečně dostavil a dialogy mezi teenagery byly skutečně perla vedle perly. U mě osobně asi vede porovnávání, zda jsou na horším existenciálním stupni problémy Kelly s Jackem nebo Brendy s Dylanem. Ale ona ta naivní devadesátková bezstarostnost je pro mě jako diváka vlastně docela příjemným balzámem. Co je třeba seriálu přičíst k dobru, jsou i pěkné exteriéry, kterých je zde hojně využíváno. Nejdiskutovanějším aspektem seriálu jsou samozřejmě jeho herecké hvězdy a jejich umění. A víte co? Já tomu vrásčitému Lukovi Perrymu toho mírně rebelantského a zabejčeného teenagera docela věřím. A odmyslím-li si ty dialogy, tak mě vlastně (na rozdíl od našich soudobých seriálů) neruší výkony nikoho z té party. ()