bubun

"hele, Dylane, ty už jsi někdy byl se starší kočkou? Mám šanci zkusit to se starší dámou. Je jí asi třiadvacet." "no, já bych se nerad vytahoval, ale... co chceš vědět?" "Když se vedle ní ráno probudíš, co jí máš říct?" "nebylo by trochu kávy?" " To jsem si myslel! Díky, Dylane!" aneb další z bizarních rozhovorů studentů West Beverly High. Nechci tady spoilovat, ale jak ti ..... vyběhnou z toho křoví, nebo jak se Brandon jde oficiálně představit mladší studentce, to byl opravdu hodně vtipnej konec. ()

mira007

Tak tohle byl jeden z nejlepších dílů, který by námětem mohl být úspěšný i jako celovečerní thriller - Brenda jako brigádnice na "lince bezpečí" řeší případ znásilňované roztleskávačky. ()

montel

Brenda chce na škole dělat něco užitečného a tak se přihlásí Andrey, která ji zavede na linku důvěry. Brenda zpočátku jen přihlíží, když ale zvedne telefon i po zavíračce a začne poslouchat tajemnou dívku ze školy, která byla znásilněná, přestává veškerá legrace. Andrea nejen, že zvládá být šéfredaktorkou školních novin, ale taky jede bomby i na lince důvěry. David se stal školním Djem, což se vlastně stalo jen tak. Brandon se seznámí se starší holkou, která jej láká domů na masáž. Brandon je nadržený a tak samozřejmě neodmítne. Tam ovšem čeká manžel a tak je Brandon překvapený i zklamaný. 60% ()