Petroff

Trable v ráji rodičů Walshových. Táta moc pracuje a mámu to mrzí, je pořád sama. Jim by píchal. Cindy si o tom chce promluvit. "Potřebuju cítit víc důvěrností, Jime!" "Chápu" říká Jim, "tak já jdu zas dolů, musím ještě pracovat." Cindy potkává bývalého kamaráda, profi fotografa Glena. Zve ho domů a tam spolu sedí do 3 do rána na gauči a povídají si. Jim to vidí s nelibostí. Brenda s Brandonem se přihlašují do výzkumu dvojčat. Děti cítí rodičovské potíže a chtějí jim pomoci. Vystrojí jim večeři, jenže ta končí ještě před předkrmem hádkou. Cindy jede v noci ke Glenovi, ten si od toho slibuje kdoví co, ale srdcařka Walshová ho pošle do háje. Dvojčata ji vidí od Glena v noci odcházet. Jsou zdrceni. Brandon: "Takovej hnusnej vobšourník!" Brenda: "Co je vobšourník?" "Vobšourník, Brendo, to je takovej sexuální žebrák." "To snad není možný, Brandone, nastartuj a přejeď toho chlapa!" Glen se vztyčenou hlavou odchází a přeje všem krásný rodinný život. Brenda posléze reaguje, že to byla zápletka lepší, než Romeo a Julie, nebo Pretty Woman. Průběžnou dějovou linkou dílu je Davidovo přání stát se novým školním DJ. Dylan se ani neukázal. Ach jo. ()

montel

Walshovi mají výročí, ale Jim musí pracovat. Cindy náhodou potká starou lásku Glena, který Cindy zamotá hlavu. Mezi Cindy a Jimem tak vzniká krize, kterou chtějí Brandon a Brenda vyřešit. Nakonec je to Jim, kdo jde za Glenem a vysvětlí mu, ať nechá jeho ženu na pokoji. Na škole se volí nový školní dýdžej. David se projeví, jako velký talent. Celkově je to asi nejnudnější díl. Slzičky: Brenda 3, Kelly 2, Cindy 1. 40% ()