Gogo333

Spousta známých herců a spousta ujetých nápadů a příběhů. Každá epizoda zaměřená na jiný téma a docela slušně vyhrocena - posilování, chytrý dům, seznamka... Na pobavení to docela ušlo, bavily mě známé tváře a ujeté nápady, ale chybělo mi trošku něco víc. 55% ()

Wlastik

Ten serial mel velky potencial, ale nejak se strelili do vlastni nohy. Nez futuristiku mi to vice pripadalo jako parodie. Neni to spatne, jen jsem ce tesil na neco jineho. ()

Mimomisu

Nekolik dobrejc napadu, hodne ujetejch napadu, ale cele to provedeni strasne kulha na obe nohy, coz je dost skoda. Doufal jsem v nastupce meho oblibeneho Man Seeking Woman. Tady to nijak zvlast nevyslo, kdyz je citi, ze tvurci i obsazeni by hodne chteli. ()

jiri.twist

Přišlo mi to takové hodně jiné. Vždy píšu, že se musí divák povznést a dívat se na projekt nezaujatýma očima. Snaha velká, nadhled, ale ne úplně se trefili tvůrci do mého vkusu a vše vypadalo a působilo na mě málo uvěřitelně ... 5666 ()

iXtr3m3

Musím priznať, že som zostal pekne sklamaný. Komédie to má málo, skôr trápneho vtipu. To taký Upload je oproti tomuto fakt pecka a prekonáva to na všetkých frontách. ()