Sedm statečných

• USA The Magnificent Seven
USA, (1998–2000), 16 h 53 min (Minutáž: 43–90 min)

Tvorcovia:

Pen Densham, John Watson

Eric Close, Michael Biehn, Dale Midkiff, Ron Perlman, Anthony Starke, Rick Worthy, Laurie Holden, Andrew Kavovit, Kurtwood Smith, Robert Vaughn (viac)

Probíhají 70. léta 19. století. Bývalí vojáci hrozí, že zničí indiánskou vesnici, pokud jim indiáni nedají zlato, které střeží v jejich velmi utajovaném dole. (duklak2)

Phobia

Kdyby si divák odmyslel název a bral to jako obyčejný americký televizní dobrodružák, hodnocení by nejspíš nebyla až tak příkrá. Zkrátka by to byl jen tuctový, westernový seriál s poměrně zajímavým obsazením, ale scénáristicky pochybnými epizodami. Leč sahat na posvátný filmový originál se rozhodně nevyplatilo:-(. Já se nad název povznést klidně můžu a označit sérii průměrem - dívat se na to dalo, ikdyž si člověk chvílemi přepadal trapně. 49% ()

tron

Sedem statočných ako seriál? Čože?! To si robíte srandu!?! Michael Biehn v úlohe Yula Brynnera? Ron Perlman v sombrére a na koni? Veď to je pre masochistov! Niekto si z nás týmto veľdielom robil srandu, alebo si seriózne myslel, že to môže naozaj uspieť a dlhodobo fungovať? Nuž, nemohlo. A z každej nevydarenej epizód vidno, prečo. Mimochodom, len o rok skôr vznikol iný televízny (neúspešný) seriál natočený na motívy úspešného filmu a to Policajná akadémia. ()

wosho

Seriál jsem neviděl, nemohu posoudit jeho kvality. Jenže můj názor je dost tvrdy, taková nehorázná debilita producentů se nevidí každý den. Co je to mohlo jen napadnout na takový námět udělat seriál. Nejenže by neměli šanci sehnat takové parádní obsazení, ale celá koncepce filmu se na seriál vůbec nehodí. Debilové!!!! ()

Gig

Ono nestačí, že vznikla zbytečná pokračování povodních Sedmi statečných. Oni musí natočit i seriál. Proč? Ještě druhé pokračování mě trochu připomělo oněch sedm, co jsou jako ten vítr. Možná to bylo přítomností Chrise. Tady z nostalgie a pro tu hudbu jsem musel přimhouřit oko. Ale vážně ne. Sedm bylo jen těch sedm, další sedm, a další sedm a další sedm, to už jsou násobky sedmi. Já říkám "Adios" ()

blondboss

Tento seriál má tú smolu, že každý ho porovnáva s originálom, z ktorého vzišiel a tým pádom nemá šancu na prežitie. Podľa mňa je to klasický 90-kový televízny seriál priemernej béčkovej produkcie, ktorý sa vyznačuje lepšími aj horšími časťami, ale v zásade som čakal niečo o dosť horšie. Pokiaľ nemáte čo robiť a ste fanúšikom siedmich statočných, tak vás to určite pobaví. 50 % ()