Červený trpaslík - Série 11 (2016) (séria)

Důstojník Rimmer (S11E04)

(epizóda)
  • Veľká Británia Officer Rimmer

Být skutečným důstojníkem vyžaduje něco víc, než toužit po velkém kapitánském křesle s otočným piknikovým podnosem. Vyprávějte to ale Rimmerovi. Díky setkání s průzkumnou lodí Vesmírného sboru Nautilus a neuvěřitelnému štěstí při její záchraně je Rimmer jejím vděčným velitelem povýšen na důstojníka. Obratem na Červeném trpaslíkovi zavede tvrdý kastovní systém, nakonec ovšem doplatí na své chorobné velikášství. Ve vesmíru totiž není místo pro více než jednoho Rimmera. (Česká televize)

Cheeter

Nápad s povýšením Rimmera se mi z počátku nezdál špatný. Biotiskárna stejně tak. Ale dopadlo to tak, že jsme viděli pokračování Rimmerosvěta. To se jinak ani nedá říct. Takže ingredience dobré, ale výsledek už tak dobrý prostě nebyl. ()

filmmovier

Důstojník Rimmer tvoří společně s druhým a třetím dílem svatou trojici jedenácté série, protože tohle opět bylo naprosto výborné a možná (ale jen možná) o dost lepší než Rimmerosvět, protože tohle mě osobně sedlo o dost lépe. Je tady další cizí loď (v téhle sérii už třetí), má to zajímavý nápad, skvěle fungující vtipy a samozřejmě spoustu Rimmerů v té naprosto nejlepší formě. Jediné, co mi to trochu pokazilo, byl ten konec s multi Rimmerem, který byl navíc useknutý hrozně rychle. Jinak ale paráda, já se ohromně bavil. 100%. ()

korbitch22

11.série je spíš menším zklamáním.Když nepočítám Twenticu, je důstojník Rimmer určitě nejhorší díl z téhle série.Humor prostě nefunguje, bohužel kluci, není to ono, to dobré už máme za sebou.40%. ()

SpaceOdyseus

Tiskarna byla super ale jinak tento dil trosku kulha za ostatnimi. Prece jen se tvurci trosku popiraji navzajem. Vic Rimmeru na jednom miste sme tu uz parkrat meli a vzdy to vyustilo v mnohem vetsi konflikt. Take vyskyt fungujicich vtipu se mi zdal ridsi nez v predeslych trech epizodach. Porad to ale je fajn sitcom. ()

• V epizodě pořádá důstojník Rimmer (Chris Barrie) recepci pro své podřízené kopie z biotiskárny. Jako podklad jim při tom hraje komorní verze Rimmerovy písně z epizody Stesk. (TheNameless)
  • Jedná se o první epizodu, která má ve svém názvu Rimmera (Chris Barrie). (SONY_)