Na výběrčí pochůzce Paulie a Christopher zjišťují, že se ocitli uprostřed smrtící štvanice s Rusy v mrazivých lesích jižního Jersey. Tony se zmítá v pasti mezi prací, rodinnými povinnostmi a rozhněvanou Glorií. Krizi je třeba řešit. Vztah Meadow s Jackiem se zhorší, když ho dívka uvidí s jinou. (HBO Europe)

junxi91

Za mě jedna z nejlepších a nejdobrodružnějších epizod, které jsem zatím viděl. Strašně jsem se musel smát Pauliemu s Chrisovi, když si mysleli, že ten Rusák v jejich kufru je mrtvý. Jak ho pak v lese nutili vykopat si hrob a on jebnul Chrise po palici a zdrhnul jim. Ti dva nehrožení mafiáni nakonec chodili po lese, mrznuli a naříkali jak dvě malé kurvičky. Dobře jim tak, nebýt Soprana a Bakaly tak by tam chcípnuli hlady. A Paulie by skončil s ustřelenou palicí. ()

Arkanoid

Zvýraznená Paulieho metrosexualita, kľudný manželský dialóg. Ako vyzerá réžia Stevea Buscemiho? Ponúkol širší obraz exteriérov, raz obraz jeho kamery tvoril aj len detail interiéru. Podarila sa mu jedna z najvtipnejších epizód, kde naťahuje absurdnými príhodami jednu udalosť, ktorá je výborne podporená hláškami, ako aj výkonmi hercov. ()

0verseer

”You're not gonna believe this. He killed sixteen Czechoslovakians. The guy was an interior decorator.” “His house looked like shit.” Directed by...Steve Buscemi! Poriadne šialená epizóda, ktorá ponúkla množstvo absurdných a vtipných momentov. Jedna z tých najlepších, akú zatiaľ Sopranos ponúkli... ()