Ralphie opět reaguje násilnicky, zatímco Meadow a Noah pokročí ve svém přátelství. Romantika však netrvá dlouho, protože dívčina spolubydlící začne dělat problémy. (HBO Europe)

Yoss

Ralphie v seriáli veľmi dobre nahradil Richieho. Rovnako neznesiteľní hajzli,  ktorí nemajú žiadne výčitky svedomia. Dejová linka so spolubývajúcou Meadow a jej frajerom? Neviem, obe postavy mi strašne liezli na nervy. A ukázal sa tu aj Sil, jeho temná stránka priekopníka s ľudským mäsom v Bada Bing. Po tomto som ho mal fakt radšej v seriáli Lillehammer. 🤔😊 ()

0verseer

"I have come to reclaim Rome... for my people!" "I don't get it. What do you mean?" "Fuckin' Gladiator, ya fuck!" "Oooh, the movie! I didn't see it." "You're an asshole then." Epizódka zamerianá na vzťahy Ralphieho (ktorý si mimochodom zaistil titul najväčšieho zmrda v seriáli) s jeho "láskou", a taktiež Meadow, ktorá ešte možno nakoniec dá otcovi za pravdu... ()

Arkanoid

Meadowin vzťah pôsobí ľahko a hravo so správnym mladíckym cítením. Joe Pantoliano a jeho Ralph with bad tendencies zasa narobí bordel a zábavu citovaním Gladiátora. The Sopranos so všetkým, čo k tomu patrí. ()