Tony je v šoku, když zjistí, že jeho starý věrný kamarád Big Pussy je nejspíš práskač. Prozradí mu to policajt Vin Makazian a Tony proto pošle Paulieho, aby vypátral, zda je na tom něco pravdy. Faktem je, že Pussy se chová podezřele, jenže když Vin spáchá sebevraždu, ukáže se, kdo je doopravdy krysa. A Junior, který zjistil, že Tony jedná za jeho zády, se proti němu spikne s Livií. (HBO Europe)

Frajer42

První opravdu dramatická epizoda a trhlinky ve velké šťastné mafiánské rodince. Pátrání po tom, zda není náhodou Kunda i tak trochu krysa. Krásná a názorná ukázka toho, že když se kamarád ukáže býti práskačem, tak je třeba se s ním jednou provždy vypořádat. Navíc se nám tady v závěru objevil velmi zajímavý cliffhanger a začíná to mezi členy rodiny Sopránů poněkud vřít. Na následující epizody se tedy náležitě těším. [83 %] ()

Yoss

Rat in the family. Maybe. Vypointovaný diel s podozrením, že  Big Pussy sa dal na spoluprácu s FBI a zradil rodinu. Tony váha, nie je si istý a dokonca chytí Pauliho pod krk, keď si myslí, že Pussy sleeps with the fishes. Napokon sa nájde iný vinník, ale nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Škoda slizniaka Makaziana, ktorý si to hodí po policajnej razii v bordello... ()

0verseer

”Why the fuck would Pussy run? I mean, the guy's outta breath liftin' his dick up to take a leak.” Dej sa opäť po predchádzajúcej vlažnej epizódke vrátil do zabehnutých koľají v dosť vyhecovanej epizóde, takže tentoraz po skončení zase raz panovala maximálna spokojnosť. ()