Poté, co je Anthony vyloučen ze školy, protože se opil mešním vínem, Tony vzpomíná na své mládí, kdy on sám zjistil, že otec je mafián. Svěří se dr. Melfiové, která ho ujišťuje, že to nic neznamená, a že Anthony se přece nemusí vydat ve stopách dědečka i otce. Ale Tony si tím není jistý. Livia se dozví o synově psychoterapeutce od vnuka a má z toho pramalou radost. (HBO Europe)

Frajer42

Začala mě strašlivě bavit dějová linka kolem mladýho Tonyho. Ožíračka kostelním vínem byl velmi zajímavý a vtipný nápad. Tentokrát se probíralo minimum byznysu a hodně rodiny, ale nějak mi to nevadilo. Bavilo mě i zavítání do dětství starého Tonyho, které bylo velmi příjemným osvěžením a napomohlo vám více pochopit jak profil hlavního hrdiny, tak i to, že jeho matka byla za mladých let ještě větší píča než ve stáří. [79 %] ()

Yoss

Pohľad do minulosti na otca a marky Tonyho dopĺňa skladačku toho, prečo je vlastne z Tonyho niekto, kto sa nedokázal odpútať od mafiánskej minulosti rodiny. A vyzerá to tak, že syn Tonyho nepôjde inou cestou. Matka Olivia je v celom seriáli asi tou najmenej znesiteľnou postavou. ()

0verseer

"How come I'm not making freakin' pots in Peru? You're born to this shit. You are what you are. Epizódka postavená na vzťahoch otec-syn, ktorá navyše ponúkla aj menšie oživenie v podobe throwbackov do Tonyho detstva. V podstate sme sa dozvedeli alebo skôr utvrdili v tom, že jablko nepadá ďaleko od stromu a že otravná stará rašpľa (rozumej Tonyho máti) nebola o nič viac príjemnejšia v časoch svojej mladosti ako je v starobe. ()