Archer s pomocí Silika pronásleduje časového agenta, který pozměnil minulost Země. (SkyShowtime)

Loki_Six

Someone assassinated Lenin in 1916. So without Lenin, the Bolsheviks never gained power. Russia didn't become Communist, and Germany never considered it a threat. Hitler was able to concentrate on the West. After France, Belgium and the Netherlands fell. Hitler quickly took England and then the eastern United States. ()

sirien

...silný 2*, váhal sem nad 3*, ale po předchozim úvodu to nějak ztratilo šťávu mi přišlo - už to nepřidalo, neukázalo ani neudělalo nic navíc, jen se tak nějak odehrála série věcí, které nebyly ani překvapivý ani extra zajímavý. Finále je očekavatelné "nic se nestalo a nic nemá následky", Archer je opět VYVOLENÝ a jako neni to otravný, jen hrozně nezajímavý. Jo a samozřejmě celý dva díly nebyl nikdo v zajetí nebo vězení a scénáristi taky potřebujou masturbovat, tak to hned napravili. ()

noriaki

Vypadá to, že bez zmínky o Leninovi se komentář neobejde, tak tedy budiž. Překvapilo mě, že z jeho zavraždění udělal scénář zlomový bod historie. Američané mají tendenci Východní frontu podceňovat. Velká část jich stále věří, že dvě nejdůležitější bitvy evropského bojiště Druhé světové války jsou Vylodění v Normandii a Bitva v Ardenách. Pochopitelně je to blbost. Moc Německé armády byla zlomena v pláních Ruska a bažinách Běloruska. ()

DocBrown

Mě teda Štuka moc nepotěšila. Samozřejmě pěkné letadlo, na začátku války velmi platné, ale v roce 1944 už zoufale zastaralé a pomalé. Asi tak to poslední, do kterého by něco takového namontovali. Nicméně daleko víc mi vadil ten nesmysl s Leninem. Zabít Lenina by byl ten nejzáslužnější čin a nacistům by rozhodně nenahrál. Imperiální Rusko by bylo bez občanské valky a Stalinových čistek silnější a rozhodně daleko větší spojenec Západu než Sověti a nečekali by až je Němci napadnou. A ještě víc mi vadí, jak se zničením přístroje najednou vše vrátí do původního pořádku, a to i to co se stalo v minulosti. BTW Černoška z minulosti na hvězdné lodi kouká na Zemi, není to už klišé? ()

KM Phoenix

Je zajímavé, že se Sulibani morfují včetně oblečení, když je potřeba tak i solidní boty z hověziny protáhnou nejmenší škvírou pode dveřma. A Stuky s plasmovými kanony jsou také příjemnou inovací. ()