Archer se vydává na cestu za poznáním kolonie lidí žijících západním způsobem života v 19. století. (SkyShowtime)

noriaki

Jak už jsem řekl u A Fistful of Datas - posedlost Divokým západem je něco, co se musí u Američanů přetrpět. Snaží se ho propašovat kamkoliv. Tady to bohužel dává ještě menší smysl než jinde, protože nevěřím, že by lidstvo za tři století neudělalo vůbec žádný pokrok v technice, natož v hygieně, nebo ve schopnosti ovládat se a neplivat na podlahu. ()

sirien

Western ve star treku. Škoda že v s03 pořád marně čekám na ten star trek ve star treku :( . Opět, předvídatelný, čitelný, ničim nepřekvapující, nekonečně nudný. Většinu času na úrovni lepšího odpadu, na konci to začne bejt malinko zajímavější když se začne řešit nějaký to SF, ale zápletka/vysvětlení je jen obehrání známýho kolovrátku bez jakýkoliv invence, takže vejš než na slabou 1* se to nevyškrábe. ()

PKD

Western, který fungoval v TOS, jakžtakž v TNG, zde nefunguje vůbec a je jak pěst na oko. Ano, je to mánie amíků a mi ji ´´musíme´´ přetrpěti. Zde tedy v tomto př., viděno jen 1x. ()