Danny projde Marosiho nahrávky. Ke každému dítěti jsou zde tři záznamy popisující zadržení, bolest a zabití. Ovšem při prohlížení Jesseho nahrávky zjišťují, že u něj chybí část věnovaná bolesti a smrti. Marosi potvrdí, že Jesseho nezabil, protože právě v osudný okamžik přijel jeho otec. Danny a Ally zatknou a vyslýchají Alana. Mezitím se Pru rozhodne vyjevit Markovi své city, ale jejich schůzka je záhy přerušena Dannyho telefonátem. Když Mark dorazí na policejní stanici, řekne mu Danny, že našli důkazy DNA, podle kterých nebyl Alan Jesseho otcem. Danny a Mark se vyptávají Julie, která to potvrdí. Jesseho otcem by mohl být jistý Frank Lipton, se kterým měla krátký románek. Danny s Markem se tedy snaží dohledat Franka Liptona, zatímco Pru s Ally se dívají na záznam z bezpečnostní kamery krevní banky, do které mohl mít přístup člověk, který na místě Seleniny vraždy pohodil použitou náplast se zbytky krve. Jsou v šoku, když spatří muže, kterého Mark dříve pronásledoval. Jde o Karla. (Filmbox)