Hololidé v programu z Fair Havenu začnou tušit, že je něco špatně. Začnou vidět mizející věci a všimnou si podivného chování posádky Voyageru. Obyvatelé Fair Havenu se spolčí a označí posádku Voyageru za duchy. Proto se rozhodnou zjistit, co se to děje... (Varan)

RedRose

Byla to blbost a je tady spousta nesmyslných chyb, jako ve všech epizodách tohoto typu, když slyším, že simulátor nejde vypnout, tak omdlévám! Taková věc musí sežrat tolik energie, že vypnutí musí být naprosto jednoduché. A kdyby to přece jen vypli, tak přijdou o celý program?! To nikdy neslyšeli o harddisku?? Na druhou stranu, zase taková tragédie to není, prostě lehčí epizoda. ()

DocBrown odpad!

Moje pocity se dají vyjádřit takto: John Hurt leží ve Spaceballs na stole, leze mu z břicha vetřelec a křičí OH NO, NOT AGAIN!. Odkdy je potřeba k editaci simulace lést dovnitř, odkdy holovýstřel při zapnutém bezpečnostním protokolu může poškodit simulátor a odkdy nejde ze simulátoru transportovat? A tentokrát to dokonce nejde vypnout, to se snad ve Star Treku ještě nikdy nestalo :-O. Soutěž ho nejhorší epizodu dostává žhavého favorita, laťka opět posunuta výš (a nebo níž?). ()

noriaki

Oceňuju alespoň nějaký pokus o invenci, jenže ani tak se epizoda nevyhla klasickým "simulátorovým" klišé. Neříkejte mi, že se program nedá jednoduše vypnout kdyby strojovna přerušila zdroj energie. Ten je vůbec podivný. V některých epizodách není kompatibilní s ostatními systémy Voyageru, v jiných zase ano. Chtělo by to víc kontinuity. ()