USA, (1999–2000), 19 h 30 min (Minutáž: 45 min)

Kamera:

Marvin V. Rush

Kate Mulgrew, Robert Beltran, Roxann Dawson, Robert Duncan McNeill, Ethan Phillips, Robert Picardo, Tim Russ, Jeri Ryan, Garrett Wang, Scarlett Pomers (viac)

sirien

V podstatě totéž co s05 - průměr 1,80 (proti 1,84), 7 odpadů (proti 5), 3x4* a jedna slabá 5* (proti 5x4*)... místy bolestivě skřípe kontinuita a vrátí se shit toho jak "Voyager někdo doletěl" nebo "Voyager má okolo pověst" - neni to tak děsivý jako v s01-04, ale. Celkově to osciluje mezi utrpenim a nudnou šedí, pořád se to neodvažuje do žádnýho zajímavýho nápadu nebo konceptu, postavy pořád stojej na místě, vztahy sou už vyčerpaný tak moc že tam skoro ani nejsou (ani statický) a pokud se někde objeví dobrej nápad nebo zápletka, tak sou tradičně promarněný, nevyužitý nebo nedotažený. Musim říct, že DS9 jakkoliv je špatnej a jeho závěr příšernej u mě vzbuzoval nějaké emoce, byť třeba vztek nebo smutek nad promarněností - Voyager je... nezajímavej a sérii od série nudnější, nebejt to posledních pár desítek dílů co mi zbejvá k doukání celýho klasickýho Star treku, tak se na to vybodnu. ()

• V čase 4:11, kdy je Voyager v Delta kvadrantu, tak nemohou vidět hvězdy Vega a Rigel v astrometrice. (Lajlos)