Voyager obdrží zprávu od Sesky. Potřebuje Chakotayovu pomoc, jelikož údajně porodila Chakotayova syna a Culluh (z Kazonu, její milenec) ji chce dítě vzít. I přes pochyby se za ní Voyager vydává. Naleznou poničenou kazonskou loď, na které z posledních sil přežívá Tierna (z Kazonu). Ten jim řekne, že Seska umřela. Prozradí jim, kam Culluh s dítětem míří... (Varan)

sirien

Totálně otravná zápletka (Seska -1*, stále v Keizonském prostoru a lacině misogynní Keizoni -1*, cizí děcko ze kterýho se Chekotay může zcvoknout jen kvůli genům -1*...) ok-ish takticko-akční pasáž... autodestrukce co zrovna nefunguje, loď nad kterou se dá jen tak převzít kontrola, "nechte je žít mwahahaha" otravnej trope, cliffhangfer se sázkama kterejm se nedá věřit, takže nemůžou fungovat... jako jo, šlo by to ještě násilnějc, ale. ()

Loki_Six

"What is it about the women from your quadrant? You know, she contradicts me in front of the senior askara? My own woman, disputing her Maje in front of others. This is your fault. You've let your women get out of control." ()

noriaki

Chakotay je naivní, to je potřeba říct. Ale co si budeme nalhávat, není to poprvé co bude Voyager obsazen nepřáteli. Ze všech únosů je tenhle ten zdánlivě nejdefinitivnější, a snaha o záchranu nejbeznadějnější. ()