Třicetiletý Vincent je totálně ztracený. Nedokáže se sám rozhodnout ani v těch nejnepodstatnějších věcech, jakými jsou např. barva jeho bot. Chce černé nebo hnědé? Nemluvě o životně důležitých otázkách jako "Měl bych si vzít svou stávající přítelkyni?" či "Měl bych začít podnikat se svým přítelem?" Jeho život je nekončící dilema. Ale jen do té doby, než se jej dotkne ruka osudu a on spatří sám sebe o 16 let později. A zrovna pěkný obrázek to není. Bude mít ale Vincent ještě možnost vše vrátit a udělat konečně jednou ve svém životě správné rozhodnutí?... (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Roztržitá komedie snažící se vypadat tak, jak jsme po dlouhá léta od francouzských tvůrců zvyklý. Příběh třicetiletého Vincenta s ohromným problémem v rozhodování ocitnuvšího o šestnáct let později ve svém životě, je záminka pro neskutečné blbnutí, které však zůstalo na půl cesty. Snaha o humor tu je, ale důvod k zasmání se nějak vytrácí. Místama se dost tlačí na pilu, což vede ke zbytečnému přehrávání a nechtěné sebeparodie. Takže výsledek je takový, že tento snímek nijak nepobaví. ()

Ryuuhei

Vím jistě jedno - nemám rád francouzský humor a pojetí jakéhokoliv děje. A o to víc, pokud se jedná o komedii. Pointa sice zůstává zachována, ale co je mezitím, to jsem vlastně moc nepobral. A to já jinak cestování časem ve stylu náhledu ať do minulosti, či alternativní budoucnosti, docela rád. 40% ()

golfista

Velmi vtipný fim o cestování v čase. Téma - posun o čtyři mistrovství světa ve fotbale dopředu - z roku 1982 do 1998. Hlavní hrdina a jeho přátelé jsou o 16 let starší ale jemu se to i přes lesk jeho nového života a oslavy francouzských mistrů světa vůbec nezamlouvá. Rád by zpět, a rozhodl o svém osudu jinak. Ale jak to udělat ? Komedie francouzská, tím pádem jiná než většina, které k nám přicházejí z Hollywoodu. Řekl bych příjemnější :) a tak za 70%. ()