Ro Larenová se musí rozhodnout mezi loajalitou k Picardovi a nenávistí vůči Cardassii. (SkyShowtime)

sirien

Rozloučení s Ro a prolnutí děje s jednou z nejlepších linek z DS9 jsou super. Zpracování... už bohužel tak moc ne. Sice to dává smysl, ale je to takové... prkenné - ani ne nepřesvědčivé, jako spíš prvoplánovité, nějak člověk nemá úplně dojem, že by to ke svému cíli dospělo nějak extra přesvědčivě a "živě" samo o sobě, jako spíš že si někdo předlajnoval linky a pak je už jen vyplňoval potřebným dějem. ()

majo25

Predposlednú epizódu seriálu končiť s poručíčkou Ro, tou nesympatickou, arogantnou a nespoľahlivou osobou, našťastie v Novej generácii obsadzovanou iba sporadicky, nie je práve najlepším nápadom. Svoju nespoľahlivosť tu opäť dokumentuje. Špionážna zápletka seriálu je síce v pozadí, ale našťastie aspoň ona napravuje hlavnú linku o bočnej postave seriálu. Chcelo by to ale viacej akcie a viacej napätia. ()

noriaki

Tahle epizoda by se sice nevešla do mojí TOP 10, ale v TOP 20 už by nechyběla. S trochou dobré vůle se dá sledovat jako politický thriller. Obsahuje jednu skvěle nasnímanou a luxusně ozvučenou vesmírnou bitvu a ještě ke všemu se vrátila druhá nejzajímavější vedlejší postava - po nedostižné K'Ehleyr. Patrick Stewart se jako režisér osvědčil určitě více než William Shatner. ()

PKD

Tenhle díl nemám rád, i když je nadprůměrný. Proč? To jak po tom všem co dokázala, dopadla Ro, to mě prostě nadzvedává. Byť jí zároveň chápu. Jsou to její lidé. Já bych to s ní ale takto nikdy neukončil. Ještě že nevím, jak dopadla. U Calvina Hudsona z DS9 to víme. ()