Troiová musí prozkoumat matčinu psychiku, u které traumatické tajemství způsobilo psychické zhroucení. (SkyShowtime)

noriaki

Zdá se mi to, nebo má Lwaxana Troi smůlu na ty nejhorší epizody vůbec? Pamatuju si dvě slušné, ale zbytek je bída, občas prokládaná zmarem. Dark Page by se mezi nimi zařadila k těm snesitelnějším, ale dobrá není. Není dokonce ani lehce podprůměrná. Z téhle pointy měl scénář vykouzlit mrazivější atmosféru. Díky alespoň za Kirsten Dunst. Za rok po premíéře uhranula diváky v Interview s upírem, a pak by ji produkce nikdy nezaplatila. ()

majo25

Laxana na už ani neviemkoľký pokus a hoci nie je Laxana natoľko otravná ako bežne, epizóda má miestami atmosféru a nová telepatická rasa je celkom zaujímavá, je to už znásiľovanie diváka. ()

Segundo

Tato epizoda patří k těm nejslabším v celé Nové generaci, je v ní hodně emocí a využívá fantazijní světy trochu podobně jako předchozí díl, v čemž vidím také mínus, těch snů a přeludů je najednou v TNG až moc. Možná to mělo větší potenciál, ale takhle to dost nudilo. Závěrečná pointa byla dost předvídatelná. ()