Poté, co je jeho letka skoro zničena po smrtelné srážce, je Wesley zapojen do krycí akce. (SkyShowtime)

sirien

Dobře udělaný, ale od začátku průhledný bez jedinýho zajímavějšího zvratu. Když člověk neni odvařenej anti-Wiesleyovec, tak na tom dílu nic moc úžasnýho neni - pár narážek na Picardovo mládí, ale život na Akademii to vlastně taky moc neukáže. Jediná fakt hezká věc tam je ten vrstevnickej/kolegiální nátlak, ale to prostě nestačí. ()

majo25

Wesley mi nevadí, keď sa objaví raz za čas, je to osviežujúce. Vadí mi to spomínanie na kadetské časy, vyťahovanie trápnych historiek z účinkovania na akadémii. Navyše už v seriáli niekoľkokrát rozoberané. Ani zápletka o vyšetrovaní jednej (málo podstatnej) tragédie a hodnotách hviezdnych kadetov nebolo nič, čo by zaujalo. Srandovné, že orbitálny satelit v 24. storočí nerobí kamerový záznam, ale len fotografické snímky.  Doposiaľ najslabšia epizóda 5. série. ()

PKD

V dávných dobách temna, mě díly tohoto typu děsně nebavily. Ale člověk holt stárne a vidí pak věci jinak. Za zpětné mrknutí pro znalce ST považuji postavu Nicholase Locarna, která posloužila jako základ pro Toma Paříže.;-) Vím, že to v době, kdy začal STV, hodně lidí mátlo, páč Parisův a Locarnův příběh, se velmi nápadně podobal a tak jsme si mysleli, že Locarno je prostě stejná postava jako Paříž, jen s jiným jménem. A ona to vlastně byla pravda.;-) ()

Loki_Six

"To the other cadets, the members of that team are gods; and that's a hard image to live up to. But Nick Locarno, he watches out for them. He keeps them together. Nick is what makes that team special. He's their coach, surrogate father and best friend, all in one - a natural leader. The members of that team love him. If he asks them to do something, they do it - even if it means going right over a cliff." ()