Enterprise je uvězněna v časové deformaci, která nutí posádku stále opakovat jeden stejný den. (SkyShowtime)

RedRose

Na samotném začátku Picard křičí: "Všichni muži, přes palubu!" To samo o sobě je dost podivné... Budu si muset najít originál, co tam doopravdy křičí. Už tak trpíme s tím podivným TNG dabingem (ostatní ST seriály jsou na tom už lépe), kdy si překladatelé překládali, jak se jim zachtělo, jako, že ošetřovna je rovnou nemocnice, Warp je Hyper, fejzry jsou fázery, nebo fázovače a další z dnešního pohledu špatně přeložené fráze... Jinak je díl velice povedený a zábavný a s plným hodnocením! ()

PKD

Další lahůdka ve stylu Conundrum. Zde tentokráte časová smyčka, ze které méně zkušený ST divák asi chytne rapla, páč uvidí mnohokrát explozi Enterprise a s tím i několik scén (ten nekonečný poker je vskutku šílený) opakujících se dokola. Což se u čas. smyčky tak nějak čeká.;-) Za trestuhodné ovšem považuji (z těchto věcí jsem vždy u ST obecně, skřípal zuby) to, že U.S.S.Bozeman z kpt.Frasierem (nebo Beastem z X3, jak je libo) se objeví v samotném závěru, který trvá snad minutu! Buď to měli natáhnouti, nebo udělat 2díl. A to, že se tam měla objeviti i původní Saavik z ST II, tak to už je u mě skoro na infarkt. :( Poct Kirkově éře či TOSkovým filmům, nebude nikdy dost. A jsem moc rád, že konečně taky něčí jiný nápad než toho slavného androida (kterého až otravně oplakává celá 1.s. STP) byl TEN správný. Naopak, díky němu, se vlastně stalo to, co se stalo. ()

ADIO45

Hned na začátku se diváci s posádkou setkají s katastrofou a havárií, která je vedením Rikerova povelství způsobena nárazem do neznámé lodi. Co následuje, je cyklus opakovaných událostí, kde se čas opakovaně vrací na začátek. Scénář epizody je mistrovsky napsán, přičemž každý opakující se cyklus přidává nové nuance a detaily. To udržuje diváky napjaté a zaujaté zatímco se s posádkou snaží rozluštit kód, který by je mohl osvobodit. Navíc vizuální efekty a režijní práce vytvářejí působivé vizuální zážitky, což je typické pro kvalitu produkce Star Trek. ()

Salsecnew

Jeden z NEJLEPŠÍCH DÍLŮ, poutavá zápletka, kdo má rád záhadné atmosféry a také časové smyčky. Všecko jde jako každý den úplně normálně, pak se objeví nepatrný problém, avšak dá se nějak řešit. Poté přijde nečekaná situace!!! Už jste někdy v životě udělali chybu a chtěli byste vrátit čas, abyste se jí vyhnuli? A co kdyby se pro Vás opravdu vrátil čas, jen s drobným vymazáním paměti, a přestože by některé věci byly nově, tak byste stejně udělali úplně tu samou chybu znovu? ()

sirien

Oceňuju zpracování kdy každá časová smyčka byla nějak něčím odlišná. Ale celkově to je takové... nah? Jakože odpustil bych jak to je vysvětlené (ono to moc líp ani nejde), ale ty prezentované hinty divák nemá šanci rozluštit, což tomu dost ubírá. Což je škoda, protože i tak to je docela hezkej díl, kdyby vychytali tohle, tak to mohlo snadno bejt 5*. ()