Picard bojuje o záchranu planety před mocnou ženou, která prohlašuje, že je ďábel. (SkyShowtime)

sirien

Jak nesnášim "all powerful entity" zápletky, tak tahle... byla fakt dobrá. Bylo to zábavné, mělo to své vtipné momenty, přitom to docela elegantně balancovalo mezi humorem a dramatem, záporačka byla výjimečně fakt charismatická (jak jako postava, tak jako herečka), způsob řešení byl... star trekový (teda, TNG civilizovaně star trekový, nemám pochyb, že James T. Kirk by to vyřešil... šťavnatěji)... jakože ve skutečnosti excelentní "oddechovej" díl. ()

PKD

Picard je u mě díky této episodě, naprostý a frigidní blázen! Jasně ´´má´´ Vash, ale ta tady není. Heh. Marta DuBois (R. I. P. 2018) jak se tak líně rozvaluje v těch lodičkách v kpt. křesle je prostě TOP. ,,Nabízím ti NOC tvého života a ty nechceš?´´. ()

majo25

Aké je to stretnúť sa s bohom, či skôr s jeho opačným pólom? Má to dobrú zápletku, má to gule a miestami aj vydarený vtip, ale okrem odľahčenému priebehu tomu čosi chýbalo, napr. napätie. Data si po epizódach, kde hral "obvineného" tentoraz zahral sudcu. O jeho objektivite ani netreba pochybovať. ()