Oficiální mise nabývá osobních rozměrů, když je na Enterprise vyslána Worfova bývalá láska. (SkyShowtime)

PKD

Worf se sice chová vůči své lásce jako idiot, ale ona mu to též zrovna neusnadňuje. Proto k sobě prostě patří. Suzie Plakson je v té roli squellá. Později nás ještě oblažila jako paní Q a zlovolná Andorianka.;-) Ovšem jejich vzájemná (doslova) chemie mě vždy velmi bavila a z její pozdější smrti jsem byl stejně rozzuřen, jako Worf. Bez legrace. Ostatně, scénáristé byly vždy k Worfovi co se týče partnerek dosti cyničtí a svině. Vemte si, jak dopadla Jadzia. ()

sirien

"Hlavní" storka fakt dobrá a slibná. Dokonce i vyslankyně zajímavá. A pak... se z druhotný zápletky milostnejch shitů nějak stala hlavní dějová linka, ta zajímavá storka naprosto zmizela na pozadí a všechno začalo bejt o Worfovi. Jakože... reálně by to mohly bejt 3* (možná i 4, kdyby se to rozvedlo a udělalo fakt dobře) a i by byly - kdyby to bylo rovnou o Worfovi, ale za ten propletvanej potenciál té původní a mnohem zajímavější hlavní storky mínus jedna, protože fuck this. ()

majo25

Emisárka. Zaujímavá je hlavne hlavná linka epizódy, ktorá sľubuje vojnový stret s Klingónmi, ktorý sa nakoniec ale nekoná. Hlavne ten a riešenie problému sú najlepšie. Slabšie je to so spracovaním a viacerými logickými chybami, ktorých výčet je tak dlhý, že nestojí za podrobný rozpis. Spomeniem akurát to, že herečka, ktorá hrala Klingónku, ma zaujala viac v roli Vulkánky. ()