Půlnoční linka

• USA Midnight Caller
USA, (1988–1991), 48 h 48 min (Minutáž: 48 min)

Tvorcovia:

Richard Di Lello

Gary Cole, Dennis Dun, Arthur Taxier, Mykelti Williamson, Peter Boyle, Edward Ivory, Greg Proops, Steven Anthony Jones, Robert Clohessy, Faran Tahir (viac)

Jack Killian býval policistou v San Francisku. Opustil policii poté, co nešťastně zastřelil svého parťáka. Byl osloven Devonem Kingem, ředitelem místní rozhlasové stanice, a přijal práci jako moderátor nočního pořadu, kde si povídá s hosty a hlavně s posluchači, kteří do rádia zavolají. (sator)

Phobia

Když pominu, že sympatický hlavní hrdina Jack Killian byl taková americká dospělácká verze Mirka Dušína, šlo o příjemný, dobře koukatelný seriál (byť v pozdějších fázích malinko stereotypní). Bývalý policista dělá po nocích moderátora v rádiu, plká se svými posluchači a naskytne se tak k různým lidským osudům i zločinům. Proč se pořád dokola reprízují v českých televizích ty samé seriály nebo natáčejí nové srajdy, když jsou k dispozici takové neokoukané příjemnůstky? 80% ()

kleopatra

Seriál, který jsem přímo hltala : Jack Killian, ex-policajt, který sedí po nocích v rádiu a brebentí s posluchači o životě a občas taky něco hasí. ()

wayne99

Vynikající seriál z nočního Los Angeles, který u nás v roce 1996 pod názvem PŮLNOČNÍ LINKA vysílala televize Premiéra, reprízovala TV Prima o čtyři roky později. Je o bývalém policistovi (Gary Cole), který se po odchodu ze služby, kde omylem zastřelil svého parťáka, stává „Nočním vlkem“ na jenom soukromém rádiu. Jeho krásnou šéfku hraje Wendy Kilbourne. Na komeční televizi velice povedený český dabing - hlavní role Simona Postlerová a Libor Hruška. ()