Horúca stopa L.A.

USA, 1999, 38 h 25 min (Minutáž: 47–51 min)

Wolf Larson, Steven Williams, Renee Tenison, Kenneth Tigar, Amy Weber, Kevin Scott Allen, Sam J. Jones, Nicki Aycox, Alfonso Freeman, Maeve Quinlan (viac)

August Brooks (Steven Williams) a Chase McDonald (Wolf Larson) tvoří dvojici losangeleského policejního oddělení. Chase je horkokrevný svobodný playboy, jenž často nedbá na předpisy, je milovníkem žen, ve volném čase amatérským sochařem a často strůjcem mnoha problémů. August, zodpovědný policista v nejlepších letech, otec rodiny, se vždy naopak snaží držet předpisů stůj co stůj. Právě povahová rozdílnost těchto postav často vede k dosti divokým situacím jako jsou honičky napříč rozžhaveným Los Angeles a přestřelkami s nejrůznějšími kriminálními živly. (Korbitch)

Han22

Jeden z asi 5-10 nesehnatelných seriálů (bez jakýchkoliv titulků) z 80-90. let, tento jsem sháněl asi 20. let. Někde před 2. lety se na youtube objevila první série s automatickými titulky, před 2. týdny jsem narazil na druhou a poslední sérii. Horká stopa L.A. je možná poslední klasický policajtský seriál se spoustou honiček, přestřelek a akce, než je vystřídaly CSI seriály. Tenhle je ještě o stupínek hovadštější než většina ostatních - Wolf Larson (Tarzan) a Steve Williams (milion rolí) hrají hláškující maniaky, kteří v každém díle zruší minimálně 10 aut. Příběhy jsou pekelně dementní, vedlejší postavy prakticky neexistují, ale hrdinové jsou sympaťáci a jejich dialogy vtipné. Akce je naprosto přestřelená - nekonečné zásobníky a především naprosto megalomanské bouračky a honičky, které by v reálu nikdo nepřežil. Je to taková americká Kobra 11, které v druhé sérii dochází dech (opakující se záporák Cole) a hodnocení padá - ty bouračky začínají unavovat, cliffhanger jestli Chase přežije taky nepotěší. Tak 50% neboli 2-3*, ale ty 3* dám, když už jsem to tak dlouho sháněl. ()

Gemini

Hehehé, co to vidí mé bystré oči, není to pocestný?:) Jen abych vysvětlil chod svých myšlenek - Lethal Weapon(s) jsou klasika akčního žánru, tohle je jenom jeden z mnoha mnoha mnoha (prostě hafo:)) krimi seriálů na všednodenní brzké odpoledne...před SGčkem a zábavným estrádním pásmem telenovel;) Ale na tři hvězdy to stačí, pořád ještě tu máte třeba Detektiva Nashe Bridgese, takže jistě chápete... ()

verbst

Dlouhé, předlouhé časy jsem tenhle seriál naháněl na csfd. Nemoh sem ho najít a ejhle! Vyskočil takřka odnikud a ja musím prostě dát **** Kdyby už jen z nostalgie. ()

Korbitch

Ano,tak tohle je opravdu seriálová "pecka" hadr.V 90.letech jsem to sice sledoval,ale tehdy se prostě tyhle braky k nám valily rychleji než banda důchodců pro rohlíky za 1,20,-..A vybírat mezi tímto,1000x zhlídnutým Odpadlíkem a Dr.Quinovou....Takže suma sumárum ** hlavně za to,jak uplně v každým díle zrušili nějakou káru a předvedli sem tam i celkem ucházející akci.Hovgh. ()

Narcis

Tento seriál jsem opravdu miloval a to nejvíce pro ty honičky v L.A. ulicích. Vždy bylo perfektní jak se postupně měnily ty ulice a domy. S bývalým kámošem když jsme hráli na honěnou tak v tomhle stylu - vymyslel jsem pro tohle název "Americká honička" a to jen na základě tohoto seriálu plného akce, napětí a místy i zapeklitých krimi případů. ()

walkingdead

Srovnáváním s Lethal Weapon by z toho vycházel celkem jasný odpad (jako u mnoha dalších napodobenin), ve svém žánru je to koukatelný průměr. ()