George, Rico a Nate teď bydlí pod jednou střechou. Po Ruthině odchodu se George cítí dobře. Federico by rád zapomněl na svou nevěru a vrátil se k ženě a dětem. Nate a Brenda jsou zase spolu. Nate však stále nemůže zapomenout na Lisu, a tak odchází. Keith se konečně vrátí domů poté, co ho vyhodili od Celeste, u které pracoval jako bodyguard a musí se Davidovi přiznat - s někým spal... s Celeste. Davida tato informace silně rozruší a Keith slíbí, že už nebude přebíhat k druhému pohlaví. David se pak přizná, že spal se Sergem a Keith se taky naštve. Claire zajde k Edie, kde se jí dostane nepříjemného uvítání od Anity. Poté, co jí Edie setře a vysměje se jí, vrátí se Claire k Jimmymu, který jí nabídne stimulační techniku, díky níž Claire konečně dosáhne toho, po čem toužila. Natea pronásleduje strašná noční můra, že přišel o všechno, co v životě považoval za svaté. Jako důkaz skutečné vyspělosti začne s Brendou vážný vztah a i s dcerkou se k ní přestěhují. (HBO Europe)

LachtanShows

Toho divného sexu divných lidí je tu semtam až moc a není vždy lehké strávit veškerou explicitu, co na nás tvůrci hrnou. U občas odpudivých postav je totiž náročné vstřebat, že vůbec takové věci podnikají. Zároveň u projektů tohoto typu vznikly stížnosti, že nám filmový/seriálový svět totálně zkresluje realitu ohledně partnerských vztahů. ()