Arkanoid

„What kind of fucking surgery?“ „Well. You got two choices. The conventional method is to take paletal tissue from the roof of your mouth and graft it to your gums.“ „Oh, shit. That sounds fuckin‘ painful.“ „It is painful. The alternative is acellular dermal graft where we use the gum tissue from a cadaver.“ „You’re kidding? Some dead person’s gums in my fuckin‘ mouth?“ „Well, you can think of it as an organ donation.“ „Sounds fuckin‘ creepy.“ „Well the use of your fuckin‘ tissue would require a longer and more painful period of fucking recovery. In the end, your fucking gums would be healthy either fucking way.“ „Are you mocking me, Faraj?“ „Fuck, noSaid prichádza vyslobodený od svojich démonov a nachádza napraveného Omara. Dokonca zvláda vysvetliť svojim, že treba repšektovať aj inách a sponsorship Omara mu predsta len niečo dal. Robson má problém s ďasnami a musí ísť za indickým zubárom. Miguel chce darovať vycvičeného psa Riverovi, no nestretáva sa to s pochopením jeho ženy Do Oz prichádza kňaz Daniel Meehan ako väzeň. Napriek tomu, že O’Reilly mu drsne povie, že od neho nič nepotrebuje, on sleduje všetky jeho činy. Cyril má pred súdom a sledujeme tak dojemní bratské scény. Ryan prisahá pomstu Jiaovi aj Schupemu, ktorý klamal. Dohodnem sa s Moralesom na diminishing Schupeho a na oplátku sľubuje smrť Jiau. El Norte odreže Schupemu ruku a tu vymstáva otázka, kde zobrali takú mačetu. Poet sa vyhýba zodpovednosti za predávkovanie Augusta a vinu hádže na Talianov. Keller stráca nádej a vďaka tomu aj rešpekt a dostáva nakladačku od bacharky. Beecher učinil ťažkú voľbu, no pre nádej sa mu to oplatilo a veľmi nič nestratil, keďže Adam sa ku nemu zachoval násilne a pohŕdavo. -„You wait years between your cleanings, you never floss and you brush your teeth the way you sratch your scrotum.“ –„Why Jericho?“ „Cause the walls tumbling down.“ ()

darthvader77

Ještě jednou Imáme, máme starost, s kým sis vybral trávit čas. Jsem blízko? Myslel jsem si. Byla zde velmi neznámá a nechutná poskvrna na naší víře a byl to problém, který jsem ignoroval  v mých učeních vám. Přestože Korán zakazuje otroctví, je zde zlá tradice, která pokračuje do těchto dnů. Naši islámští bratři na severu zajímají naše africké bratry na jihu ve jménu Alláhu islamizují lidi, kteří vypadají jak vy a já. My američtí muslimové se to snažíme nevidět, protože to nezapadá do té naší malé příhodné škatulky bílých křesťanů zotročující černochy. Said Kareem je jedna z nejlepších postav ze všech a jeho kritika islámu byla prostě nádherná stejně jako, že každá víra je určité zotročení. Moc je navýková stejně jako každá jiná droga. Tobias učinil těžkou volbu, když zradil Adama na druhou strarnu Adam se zachoval jak pěknej zmetek. Ital to řekl dobře. Ale zasloužil si gangbang od nácků? Vern je divoch. Můžeš se dívat jak jinak by ses to tak dobře naučil. Keller tomu se to rozpadá pod rukama no a O Rileyho pád pokračuje. Reddings se nechal zmást od básníka, takže je to totálně k hovnu, uvidíme jestli to básníka později kousne nějak do zadku. Pejsci jsou fanastičtí. Konflikt pokračuje. pancomovo modlení smutné. ()