darthvader77

Hra o trůny pokračuje neuvěřitelným stylem. Tak odešel Simon Abidisi náčelník Afriky a jeho skon symbolicky hranicí první půlku celého seriálu. Líbí se mi jak z té postavy udělali krásnou tří dimenzionální figuru, která chtěla tolik ale nebylo to dost. Nakonec on je pořád v Ozu. Said musel učinit několik problematických voleb líbilo se mi, že nakonec vyšel z fightu vítězně, byť to bude mít následky. Keller je pěkná psychopatická kreatura, tam jsem zvědavý na další vývoj stejně jako u O Rileyho, protože ten dobytek se moc vyhíbá. No a Schillinger už taky tuší co se peče. Návrat McManuse nevyhnutelný škoda Martina ten mohl rozhodně setrvat déle no. Celý tenhle seriál je prostě fantastický. ()

Arkanoid

Mobey to vzdáva kvôli svojim výčitkám a Hillovej silnej povahe. Adebisi má problém v raji. Schillinger sa bude predsa len množiť. Keller má hneď 2 rohovory s Pete Marie. Moses si dokáže jednou rukou vybaviť účty. O’Reillyho potmehúdsky úsmev pri provokovaní Suprame Alaha ohľadom Monda sa dá vidieť aj pod napenenou tvárou pripravenou na holenie. Kellerov plán, kde si ušpiní ruky, spolu s O’Reillyho ochotou podieľať sa na intrige prináša väčšie výsledky, ako spolok Saida a McMannusa s nejasným plánom. Záverečný súboj rozmosmutní aj obšťastní mnohých. Jazykové okienko: prag; dawg; kowthow ()