darthvader77

Don´t fuck with Querns Martin Querns je naprosto fantastický nový přídavek pro celý seriál Reginald E. Carthey je prostě fantastický v téhle roli a pěkně to Simonovi nandal. Tohle je přesně tent typ, který jsem si přál, drsný, drzý s ničím se nesere a navíc ještě má bitevní zkušenosti. Nemůžu se dočkat jak bude Emerald City vypadat za jeho vlády. Shirley ukázala co je zač. Jak to říká Joker: V posledních momentech života lidé ukážou, co jsou skutečně zač, briliantní a temné. No a Beecher je pěkně v řiti Tenhle seriál se s drsností nesere a přesto nepůsobí edgy. Uvidíme, co z toho bude dál. ()

Arkanoid

„Breakfast of champions.“ Keller s Beecherom sa emociálne zvátajú, Keller vraví, že bol na druhej strane, kde nič nie je a chce sa zmeniť. Beecherovi prišla ruka. Nechápem len, prečo to niekto robí za tak malé prachy. Mobey vychádza z diery, stáva sa heavy bag v rámci ďalšej skúšky a fúka už dobrovoľne, na utlmenie bolesti. Nový vedúci Em City je zdá sa Adebisimu po ruke. O’Reilly je konfrontovaný Gloriou a prvýkrát tu máme hádku s veľmi blízkym zaberaním tváre, čo ju robilo ešte ostrejšou. Blízke zaberanie tváre tu máme aj pri sledovaní správ o Shirley. Nastal deň popravy. Shirley prezradí jedno svoje tajomstvo a potom všetci spolu v motlitbe odchádzajú, napätie robí hovorenie mtldby, aj keď sa prestriháva na iných ľudí, ktorí pri poprave prítomní nie sú. Skvelá, rozmanitá epizóda. ()