darthvader77

Svatá matko boží Kretek to rozjel ve velkým a díky shodě okolností získal velice užitečného spojence a provedli operaci s krycím názvem NIGERUNDAYO. Nečekaný twist, který ale ovšem dává smysl vzhledem k minulosti. Něco mi říká, že Schilinger je na cestě k dalšímu zklamání, no a co se stane, když Beecher rozjede svoji vlastní hru. Šachová partie mezi Nikolajem a O Riley byla vynikající tohle bude nebezepečná dvojka. Jedna epizoda lepší než další. ()

Arkanoid

„O’Reilly. Always a pleasure to see you.“ El Cid vie o tom, že Adebisi mal zbraň pred Frenchiem. Glynn je pod tlakom, lebo mu je odporúčané vyhodiť McMannusa aj guvernérovou poradkyňou. McMannus je opäť paródiou a jeho nikam nevedúca dejová línia je už pravdepodobne zrušená. Ozvena pri čítaní listu od Diane je otrasná. McMannus aspoň list chlapsky spáli. Schillinger konečne stretáva druhého syna. Neuspokojivá je aj dejová línia zameriavajúca na stretnutie sa pozostalých s vrahmi a tak vyjadrenia svojich pocitov. Dávať terapiu vrahom mi príde absurdné. V epizóde je aj veľa rečí, ktoré len nudia a podľa mňa nikam nevedú. Poteší, že O’Reilly si uvedomil, že má v Stanislavskom konkurenciu, útok na Miguela s deviatimi životmi, Busmalis a jeho diera. Jazykové okienko: get-go; limp-wrist. ()