Arkanoid

„Years ago, Nino Schibetta taught me how to play this game, Pinnochio.“ „Pinnochio. It’s pinnacle, you dumb fuck.“ Rivera prijíma ponka sestry Peter Marie a chce od Miguela vysvetlenie. Beecher s Kellerom zdatne manipulujú okolo mladého Schillingera. Said sa nebráni svojím emóciám. Antonio Nappa sa ide spovedať za všetko, čo v živote urobil. Adebisi je späť a ako správny známy gratuluje Kennymu, dokonca sfúkne jeho sviečku. Cítiť nové problémy pre niktoré postavy a posilnenie pozícií pre iné. ()

darthvader77

No tohle byla drsná epizoda něco mi říká, že Kenny bude mít ty nejhorší narozeniny. Asidisi překvapuje je vidět, že hraje delší hru, ale zároveň je loajální svojí staré dobré Africe. McManus s tím pěkně vyjebali a tady můžete krásně vidět, jak Oz předpověděl problém falešných obvinění o sexuálním obtěžování dlouho předtím než zvrácenost typu MeeToo spatila světlo světa. Zároveň mi bylo líto Hanlona, který zaplatil za něco, co neudělal cejtím v kostech potenciální další redemption arc tentokrát pro Rusáka. No a O Riley se řídí s těmi jedy do dalšího průseru bude to zajímavé sledovat. A Beecher si našel luxusní rukojmí a chce to vrátit Schillingerovi i s úrokama. ()