Arkanoid

„Do me a favor. Give these to Jiggy Walker. I owe him.“ McMannus musí svedčiť a ide mu to, napriek jeho takzvanným morálnym zásadám. Said dáva ruky preč od prehratého prípadu. Adebisi má pod čapicou. I love you od Shirley. Nad Talianmi vyhráva v slabšej, ale napínavej akcii 2:0. Schibetta šiel navrátiť slávu a dostal sa ešte do väčšej hanby. Miguel má problém, lebo jeho schopnosti nerozhodného lídra sa začnú porovnávať s vysokým renomé na 36 rokov za vraždu odsúdeného El Cida v odaní Luisa Guzmána, ktorého som v drsnejšej úlohe ešte nevidel. Busmalis je šialený gentleman, ktorý zaobchádza s každou dierou ako s dámou. Do väznice prichádza aj LL Cool J, v úlohe hazardného hráča, ktorý je aj celkom schopným strelcom, čo sa hneď pochváli špinou na Devlina. Jeho herec je tak geniálny, že túto zápornú postavu musíte mať radi. Dozvieme sa aj niečo o zápale ďasien. Beecher cíti zvláštne emócie a neonacisti sa potichu smejú. Jeho spoluväzeň ponúka moonshine, ktorý som spoznal v Outsiders s Davidom Morseom. Chris je dokonale manipulatívne, zákerné hovädo. Jeho herec je vo svojom výkone výborný. Všetko je krásne absurdné, ako v Oz má byť. Jediná výčitka ide na vizuálne otrasne nasvietené flashbacky. Jazykové okienko: moolie; show the ropes; hunky-dory; pleasure and a half; moonshine. ()

darthvader77

Beecher je na cestě do temných končin. Celá tahle záležitost je naprosto nechutná, jak ho Schelinger snaží připravit na totální průser. Také se to ukazuje, jak nebezpečné je pracovat s kriminálníky. Člověk si říká jestli není paranoidní, ale jsou to lidé, kteří vždycky budou nebezpeční, protože kdo zradil jednou zradí po druhé. No Asidisi tento taky rozjel ve velkém v téhle epizodě Schibetta je v prdeli. Doufám, že Mafie brzo vrátí úder proti témhle těm šmejdům. ()