Arkanoid

„Hey papi. You and me... we could tango.“ Schillinger dáva Saidovi ponuku ho zastupovať v jeho prípade. Said je zaujatý. Všetci, čo šli robiť maturitu, ju spravili, Poet bol prepustený na podmienku a prednáša významnú báseň na ceremónii, hneď po McMannusovom rýpnutí si do Devlina, ktorý mu to na pánskych veľmi ľahko a uvoľnene vracia. Schillinger je navštívený McMannusom, ale posiela ho preč a Wrangler sa za zlé správanie nemôže zúčastniť ceremónie. Leo sa snaží bratovi dohovoriť, ale v tom zamotaný až po uši. O’Reilly to skúša na doktorku najhorším možným spôsobom, no vďaka tomu tu máme dokonalú kreatívu, ktorá sa dá zažiť len v absurdistane. Život vo väzení sa pohol zase ďalším smerom, bol komentovaný ako vždy schopnými dialógovými výmenami a jediné, čo vadilo, boli rozprávačove extravagantné hlúposti. „See. A little poison and all rats are gone.“ Jazykové okienko: take place. ()

darthvader77

Rodina. Naše rodiny určují, kdo my jsme a kdo nejsme. Všechny naše vztahy se všemi, které kdy potkáme po zbytek našeho života, je postavený na tom, jaký mám vztah k rodině. Žádný div, že svět je tak v prdeli. Jednou za čas si pamatuji něco, co jsem udělal jako dítě nebo něco, co mi udělal můj táta, bratr nebo bratranec nějaké zranění nebo ponížení a vypadá to jako kdyby se to stalo jinému člověku sto nebo dvěstě let zpátky. Ani nevím jestli se to vůbec stalo. Nemůžete postavit svůj život na vnímání malého chlapce nebo nějaké vzpomínce. Musíte to všechno nechat jít. Můsíte začít od znova Úplná nádhera Schilinger a Said to byla nečekaná aliance, Schabettové by si měli dávat pozor na to, co žerou, speciálně když žádají Asidisiho, který je chce zabít o jídlo. Miguel hraje svoje karty výborně. McManusova víra je zkoušena. No a Poet se snad z toho panoptika definitivně dostal a nebude se vracet. Je to prostě radost pozorovat kam se to vyvíjí. Beecher je na cestě k hrozně špatnému průseru. A Augustusovi prupovídky o rodině neměli chybu. Kéž by to ještě bylo tak jednoduché. ()