Animovaný seriál z dílny autorů Hanna-Barbera o automobilovém závodě. Každý díl závodí stejných jedenáct aut v jiné lokalitě. Na startovní listině můžeme najít například upíra, pralidi, génia, gangstery nebo dokonalou a krásnou Penelope. Každý závod je plný nečekaných zvratů, protože si závodníci vypomáhají nejrůznějšími podvody a vychytávkami. (jonyyy)

Gimli

Seriál o jednom velkém závodu, v němž závodí snad jen jeden opravdový zavodník. Jinak jsou na startovní listině například gangstři, pralidi, něco jako Adamsova rodina, barbina a další. Samozřejmě nesmí chybět hlavní padouch Dick Dastardly, který se spolu se svým škodolibým psem Muttleym snaží nekalými praktikami dosáhnout vítězství. Samozřejmě se mu to nedaří, ale mnohdy má takovou smůlu, že vám ho musí být líto :-) ()

DaliX

Dokonalý animák, ktorý nejde nemilovať. Chodilo to na Cartoon Network a stálo to za to. Najviac som vždy fandil Dickovi Dastardlymu a z jeho podvodov by sa mohlo učiť mnoho nových závodníkov. A ten jeho psíček menom Muttley a jeho škodoradostný smiech sa mi páčil z celého seriálu asi najviac:D ()

silentname

"Wacky Races" je kultovka, a kto vyrastal s Cartoon Network niekedy v roku 1995 veľmi dobre chápe prečo. Myslím si, že ako chalani sme všetci mali radi autá a závodenie. No tento animák to poňal maximálne svojsky. S mašinami, ktoré človek reálne nikdy neuvidí a so závodníkmi, ktorí by sa na jednom mieste stopercentne nikdy nestretli. A okrem toho tu máme veľmi stereotypného zloducha s fúzami a jeho psa, ktorý sa smeje absolútne najgeniálnejším smiechom, ktorý som kedy počul. Muttley je proste jeden z mojich najväčších animovaných hrdinov. Animácie sú funkčné. Majú síce ten svoj 60s štýl, no na druhú stranu mám pocit, že niektoré z najlepších animovaných komédií vznikli práve vtedy. A práve v štúdiu Hanna Barbera. Pre mňa nestarnúca klasika. Plus vynikajúca zvučka, ktorá ani po rokoch neodíde z hlavy. "And now, here they are..." Škoda, že nebol ani jeden diel, kde by Dastardly s Muttleyom vyhrali. Hodnotenie: A ()

Terter

Už jenom pohled na startovní listinu musel diváka přesvědčit o tom, že tyhle závody jsou opravdu "wacky". A co teprv průběh samotného závodu. Další z cartoonnetworkových seriálů, na které občas nostalgicky zavzpomínám, zejména na sázky na vítěze uzavírané s bratrem. Zajímavé, že po cca pěti dílech už nikdo nesázel na Dicka Dastardleyho, Muttleye a jejich Mean Machine. ()

Trevor

Túto rozprávku som si pozrel celkom rád, avšak môj favorit stále prehrával, lebo stále podvádzal a tak ma to časom omrzelo. Plus moje znalosti angličtiny neboli v tom čase až tak dobré, aby som tomu príliš rozumel a zase až tak zábavné to nebolo, aby som si to pozrel po škole pri každej príležitosti. ()

Tygrys

Další seriál, který jsem sledoval na Cartoon Network. Smích Multeyho je geniální, tipuju to u něj na zápal a rakovinu plic dohromady. ()

Reanimated

I dnes si dokážu vybavit Dastardlyho přehnaný anglický akcent a Muttleyho lehce retardovaný smích. Cartoon Network byl tehdy mým zábavně-naučným portálem do světa animace a angličtiny. ()

DocBrown

Můj nejoblíbenější Hanna-Barbera. Samozřejmě, že jsem nejvíc fandil Dicku Dastardlymu a zejména Muttleymu. Mezi další mé favority patřil Profesor a Creepy Coupe ()

Hopkins

Jako dítě jsem opravdu naivně myslel že jednou se jim konečně povede vyhrát :o) :o) :o) :o) souhlasím s uživatelem Gimli napsal to trefně a naprosto s tím komentářem souhlasím :o) Nakonec vám toho padoucha je opravdu tak trochu líto :o) ()