Hyoi a Ryoi, dva bratři s mocí mít podobu koček, musí rozluštit tajemství plíživého, chapadlovitého démonického moru, než pohltí je i jejich spolužáky. Nakonec se musí postavit svému starému mistrovi Jukokubovi, ačkoli to, zda dokážou skoncovat se zlem, které vypustil, zůstává záhadou. (IronicY)

Yoshitsune

Tak jo, tuhle mírně perverzní šílenost, sem našel na youtube, (díky youtube) a když pominu to, že ten anglický dabing, je fakt otřesný, tak mi místy přišlo, že ta zvuková stopa, občas nesedí, k tomu co se momentálně odehrávalo. Ale i tak, je to strašná kravina, obzvlášť druhá polovina, ve které občas viditelně chybí nějaká scéna, takže sem si musel leccos sám v hlavě doplnit. A jako by to nestačilo, tak postavy, se začali chovat ještě víc hloupěji a na celém filmu, je vidět, že je to hrozně uspěchaný a že z toho původně měl být i seriál, či toho mělo být klasické OVA, rozdělená na několik dílů. Výrazně tím trpí postavy, děj i jakákoliv logika. Příběh by sám o sobě, nebyl špatný, to naopak nápad s hrdiny, co řeší spirituální zločiny a umí se přeměnit do kočky, je super a těch pár drsných scén, taky nejsou vyloženě špatné, ale jak už výše zmínil, má to svoje problémy. Dokoukat se to, ale zase dá, jen od toho nečekejte žádný zázrak. Film zde https://www.youtube.com/watch?v=BcLI9fk4n5Q ()