Josh a Eli zamíří z velmi odlišných důvodů zpátky na střední. Ředitel Burr přebírá otěže a hledá podporu u chytrých studentů. (Netflix)

Trevor

Okomentovať to už asi ani nemá zmysel, k žiadnej z postáv si zrelý divák nedokáže vytvoriť akýkoľvek vzťah, príbeh nemá žiaden zmysluplnejší dej a dopozerať to je obrovským trápením. ()

Wiikii

Ve zkratce: Burr je opět ředitel + "neočekávané" překvápko, Wesley je zamilovanej homo-černoch a má to těžký, Eli .. o tom se nechci bavit, KJ je prý badass, ale mně se líbí a Josh donese Sunflower Sam... ()

Sayko

Po katastrofálním předešlém díle zde máme o píď lepší díl devátý, na kterém diváka stejně nasere SPOILER smrt Elie. Jediná postava s charakterem, která si ze seriálu dělala prdel. Tak aspoň že už budem u konce. ()

Marena666

Malinko nechápu, proč má tahle taškařice takhle nízké hodnocení ? Je to prostě prdel :-D A já se u ní opravdu bavím!!! Jo, bude mi za chvilku pade, ale hrozně rád se vracím do pubertálních let a tohle mě k tomu sakra hodně rychle dostává. Muzika super, i herecký výkony, dojáky, akce, zápletka....no dobře, úplně bomba to není, ale proč ne :-) Spíš veliké překvapení! ()