Josh se dozví pravdu o Sam a vyhodí Wesleyho, Eliho a Angelicu z obchoďáku. Taky Kramblová hledá pravdu – a něco k zakousnutí. (Netflix)

Yalka

Pokud jsem až do minulé epizody měla pocit, že tvůrci se zbytečně drží zpátky, tak teď už ho nemám. Obsahově i stylově dokonalý! Ten sitcom! Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna příběh Crumble mě tak vezme. PS: kolega Trevor, co tu vytrvale komentuje každou epizodu, si ňák spletl žánr, ne? ()

Wiikii

Sice linka Ms. Crumble byla kreativní, ale při sledování nedokonalá, byť všechny důležité informace byly v těchto flashback scénách zahrnuty. Přesto jsem od kokání občas utekl, abych si dal malou pausu z nudy. ALE Eliot mně příjde zábavně otravný a linka Josh x Sam mě také zaujala... ()

Trevor

Už iba vďaka tomu že nerád nechávam seriály nedopozerané som dokončil aj túto epizódu, ale uputávky opäť raz potvrdili že im veriť netreba. O postapokalyptickom svete nemôže byť ani reči, ide iba o romantickú blbosť odohrávajucu sa v takomto prostredí ktorá beztak ťaží viac z flashbackov do minulosti a úplne premrhala akúkoľvek šancu osloviť náročnejšieho diváka. Úplne smiešne vyzneje vykrik postavy ktorá povie zabite tie rasistické svine, pretože v tom momente by sa museli herci otočit na režiséra, dramaturga a vôbec na celý štáb. Aspoň hudobný vkus sa v niektorych momentoch zdá akoby ho vyberal niekto kto so štábom nemal nič spoločné. ()