USA, (1993–1994), 19 h 51 min (Minutáž: 44–46 min)

Kamera:

Marvin V. Rush

Avery Brooks, René Auberjonois, Alexander Siddig, Terry Farrell, Cirroc Lofton, Colm Meaney, Armin Shimerman, Nana Visitor, Rosalind Chao, Max Grodénchik (viac)

zipacna

Druhá série má stejně jako první zajímavé příběhy. Postupně narůstá napětí a objevují se častější zmínky o Dominionu, až to nakonec vyvrcholí tragédií a USS Odyssey je zničena. Bohužel, tato série také přinesla dvě, pro mě velice negativní témata, kterým se bude DS9 později zase a zase věnovat. Mnou nenáviděné Mirror universe a všemi nenáviděnou Kai Winn a všechny nesmysly Bajorského náboženství. - Pro mě nejlepší díl: 222.The Wire - Pro mě nejhorší díl: 224.The Collavorator. ()

sirien

Jsem... dost zklamanej, popravdě. Po velmi slušné první sérii je s02 úmorná - po slibných prvních pár dílech to padne do pocitově nekonečné řady naprosto nevýznamných a podprůměrně až špatně udělaných dílů, kterejma se člověk znuděně prokousává až do dvou třetin (!!) poměrně dlouhé sezóny. e04-e18 by šlo prostě s klidem přeskočit, není v nich nic pro širší příběh ani nic samo o sobě zajímavého, což je dost děs. Popravdě nevědět, že tomu má smysl dát šanci, tak sem to možná přestal sledovat. V poslední třetině seriál zase chytne dech a většina dílů je solidních - bohužel stále jen málokterý něčím skutečně zazáří. 2* pro většinu série, 3* za ten zachraňující dojezd. ()