Vědecko-fantastická série antologií se všemi zákrutami a obraty z The Twilight Zone, ale s veškerým sexem a násilím, které umožňuje kabelová televize. Každá epizoda představuje prohlídku okrajů neznáma, kde reality, se kterými jsme se seznámili a milovali, jsou zlověstné a nepředvídatelné. (Valenta28)

strougy

Dream of Doom (Walter Hill) - Tak jako u Tales from the Crypt to načal Walter Hill, naneštěstí však úrovně The Man Who Was Death nedosáhl. Nezáživná historka točící se okolo nemožnosti vystoupit ze snu je totiž omšelá až běda a s výjimkou několika lepších momentů ničím nevyniká. Dosti chabý úvod. 2/5. Anatomy Lesson (Gilbert Adler): Slabé až hanba, od hlavního otrapy až po pointu, která působí vyloženě pitomě. Jediné, nad čím jsem si u toho mudroval, byla myšlenka, že pokud to chování "matky" z krátkého jejího vystoupení bylo běžné, pak by masového vraha vychovala i z Gándhího. 1/5. Boxed In (William Shatner): Sexuální frustrace mrcha je, o tom žádná, výraznější vtipnost se z toho ovšem zde nevydolovala. I když úplný závěr mě vcelku pobavil, to zase jo. 2/5. The Exile (William Malone): O něco lepší než předchozí epizody, kdy to sice neatakuje nějakou vyšší kvalitativní ligu, ale pár dobrých momentů by se našlo, navíc netradiční role Perlmana potěšila. A závěrečná pointa překvapila, nečekal jsem. 3/5. Given the Heir (Ramón Menéndez): Nakonec vcelku podařený úlet, jeden z těch případů, kdy pointa zvedne dojem o slušnou míru výše. 3/5. Planely Possible (Russell Mulcahy): Roztomile zlomyslné. 4/5. Panic (Tobe Hooper): Zábavná variace na slavnou Wellesovu adaptaci Války světů, která mohla být ještě lepší nebýt zbytečně nastavovaného konce. Stačilo dojet na pole. 3/5. Snap Ending (Sean Astin): Pointa fajn, o tom žádná, ale jinak to působilo jako epizoda z Červeného trpaslíka, co kdesi poztrácela humor. 2/5. Ultimate Weapon (Dean Lopata): Jako tradiční zmatečná komedie to funguje vlastně docela dobře. 3/5. People's Choice (Russell Mulcahy): Nepříliš výrazná historka na téma sousedského soupeření, kdy ovšem vtip v závěru to dokáže zachránit od totálního propadáku. 2/5 ()

hrafnain

pivni dvé epizody rovnou přeskoč ::: je to návnada, co nestojí za spolknutí, nebo se zamysli, a dělej si, co chceš :D ::: nebo co se někomu chce : blbý sny, kuchání žáby, lol, wait animinute, nic moc ::: od kybernetický děvky to začíná bejt zábavný :: jako spin off jasny, trochu zabity, skoda ale je dobre, ze to neuvadi Ryker :D omb, uz druhej dil konci twistem, to jsem cekal, ale tohle! velmi nekorektni, zlaty casy :D ::: beru zpet, omlouvam se je to mirne nekorektni a to by bejt nemelo :D kurvadrát, dávam highn five, esli mi rozumis ()