Poté, co se Angel vrátil ze Sunnydale, kde pomohl přemožitelce, se Buffy objevila v Los Angeles. Při jejich rozhovoru jsou napadeni silným démonem. Po střetu a smíchání Angelovy a útočníkovy krve se z Angela stane opět člověk. S Buffy prožijí úžasné chvíle, ale bývalý upír si uvědomí, že jako smrtelník nemůže odrazit blížící se apokalypsu. (ArsenalEagle)

Milano33

Spike naprosto válí! Konečne dostal viacej priestoru, ktorý si patrične zaslúžil. Spike sa po elektrickom šoku prebudil v nejakom vojenskom laboratórnom zariadení, kde experimentujú s tvormi, ktoré nepatria do nášho sveta. Spikey sa nám teda predviedol, jeho útok z tohto podzemného komplexu bol poriadne ratifikovaný a naplno využil svoju bujnú fantáziu. Spike sa ocitol na úteku pred vojenským komandom, ale aj napriek tomu jediné, na čo myslel, bola Buffy. Harmony je najprv šťastná z jeho návratu, ale ten pocit čoskoro pominie po zistení, že myslí iba na Slayer, čim to asi bude. Scéna medzi Spikeom a Willow pobavila a vynikla v ich spoločne nájdenej reči a kurióznej téme na rozhovor. A potom vypukla vskutku parádna akčná sekvencia. A Buffy bola naozaj skvelá, ako excelentne sa vie oháňať. ()