Před comebackem hudební skupiny dochází k vraždě, a to přesně na stejném místě jako před 25 lety. Knižní vydavatel žádá Jessicu, aby prošetřila 25 let starý zločin, který nebyl nikdy vyřešen. Při přípravě na velmi populární „Barry Barnes Show“ byl tehdy v své šatně zavražděn Richie King. Nyní Barnes uspořádal „hvězdný“ návrat legendární kapely, která v onom divadle tehdy hrála, včetně sester Haleyových. Nedlouho po začátku prvních zkoušek se však Barnes na scéně zhroutí poté, co zahlédne v publiku záhadnou ženu v černém. Totéž se mu totiž přihodilo i noc po vraždě Kinga. Jessica začne pátrat a při tom spolupracuje s policejním důstojníkem Bulldogem Kowalskim, který tehdy zločin vyšetřoval. Než však událostem přijde na kloub, dojde k další vraždě. Až stará fotografie pak napoví, co se vlastně stalo. (Radek273)

Tai_K_B

Muzikálové prostředí, 25 let stará vražda + jedna nová, přičemž ten, kdo měl být za hlavního hnusáka, byl nejsympatičtěji ztvárněnou postavou. Hvězdička dolů za zápletku, která byla tak zapletená, že jsem se v ní ke konci už úplně ztratila. Potěšilo hostování Jeffa Yaghera. ()