Jessica vyšetřuje vraždu obchodního magnáta a vedoucí pracovníky, které zradil. (SkyShowtime)

Tai_K_B

Zase jsme u toho, že muži jsou možná hlava, ale ženy jsou krk, který tou hlavou točí. V této epizodě je to prezentováno hned v několika variacích. Jessica se tu ocitá uprostřed mocenského souboje podílníků společnosti, v níž i ona má svůj hlas. Předseda správní rady byl zavražděn a manželky kandidátů na jeho místo si už brousí zuby na nové společenské postavení svých pánských poloviček. Pánové jsou poněkud… neprůbojní, zato dámy jsou hotové piraně. (Viz památná hláška jedné z nich: „Ty se chováš, jako by ti bylo fuk, že ten dinosaurus stále odmítá vymřít!“) Také se zde dozvídáme, že Jessičin manžel Frank dělával do nemovitostí a že Jess má účes perfektně upravený nejen po joggingu, ale i čerstvě po probuzení. :-)  |  Richard Beymer se v seriálu objevil celkem šestkrát, pokaždé v jiné roli, a z toho hned dvakrát v průběhu jediného roku (v tomto případě byl znovu obsazen již po pouhých šesti epizodách). ()