jh666

Sakra ono to i po 40 letech funguje. Oproti snaze o přílišnou temnotu a vážnost, o kterou se DC v poslední době dost často snaží, je tohle tak příjemně naivní a taky zábavné (ta babča s kulometem neměla chybu). A musím uznat, že Lynda Carter je jako Wonder Woman nejen neskutečně sexy, ale zároveň i děsně roztomilá. 75 % ()

liquido26

Pilotní film k seriálu Wonder Woman. Musím říct, že mě to dost bavilo. Taková klasická sedmdesátková jednoduchá zábava s kapkou té roztomilé naivity (to neviditelný letadlo, to byl masakr). Nicméně Lynda Carter v roli Wonder Woman je fakt kus. ()

NinadeL

Bylo horké léto 1942, nad Evropou rozprostíraly perutě války Adolf Hitler a Benito Mussolini. A co se nestalo v našich oblíbených zásadně demokratických USA? Světlo světa spatřila Wonder Woman, nejpůvabnější hrdinka DC Universa oděná do slušivého kostýmu s hvězdami a pruhy. Ať žije Lynda Carter a její nejroztomilejší úsměv televizní obrazovky 70. let! Tento božsky zábavný pilot dal cele zapomenout na všechny ošemetné pokusy o převedení Wonder Woman z komiksu na malé plátno a přilepil diváky k novému seriálu na další tři roky. Báječné, i s odstupem let hravě zastiňující obdobný kousek z 90. let Lois & Clark: The New Adventures of Superman. ()

fiLLthe3DD

Naivní, dětinské, a kostým WW působí směšně... Přesto má však tento "pilot" zajímavý děj, sympatické herce a ani technické zpracování nepůsobí nikterak rušivě... Výtek by bylo mnoho, avšak v porovnání s příšernou Supergirl (1984) je toto rozhodně klenot hodný Oscara... Já se bavil, Lynda Carter je navíc velmi kompetentní hrdinkou... ()