Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Recenzie používateľa Tommassi3 k tomuto seriálu (233)

Pravda o Londýně (2001) (S07E16)

"Jéé !! Může vás oddat někdo z nás !!" - "Phoebe, ale my bychom se chtěli opravdu vzít !! Ne jako na základce !!" ;) ()

Svatební šaty (2001) (S07E17)

"Já myslím, že čím víc svalů máme, tím víc se vymykají kontrole.." ;) ()

Cena pro Joeyho (2001) (S07E18)

"Teď buďte zticha a prolezete !!" ;) ()

Sestřenice (2001) (S07E19)

"A vážně ti nic nezbylo ?? Ani ždibec ??" ;) ()

Jak se Rachel líbala (2001) (S07E20)

"No tak, čí je to sako ??" - "Diane Keaton !!" ;) ()

Manželský slib (2001) (S07E21)

"Teda to je něco tak krásnýho, Chandlere !! Jak jsi to udělal ??" - "Šloh jsem to Monice a změnil jména !!" ;) ()

Chandlerův táta (2001) (S07E22)

"Když jsem byl mladší, hrál jsem tamtoho úplně vlevo.." ;) ()

Svatba (1/2) (2001) (S07E23)

"Co je to ?? Řekni Monice, ať se nezlobí !! Řekni si jí to sám !!" ;) ()

Svatba (2/2) (2001) (S07E24)

"A teď z pravomoci mi svěřené státem New York a lidma z internetu vás prohlašuji mužem a ženou.." ;) ()

Po svatbě (2001) (S08E01)

"Už nejsem nevěsta !! Jen něčí manželka !!" ;) ()

Červený svetr (2001) (S08E02)

"Jéé, malinká slánka !!" - "Áááh, na malinkou sůl !!" ;) ()

Jak to Rachel řekla (2001) (S08E03)

"Tohle všechno vyřešíme, až se vezmeme !!" - "Co ?? Vezmeme ??" - "Jistě !! Musíme se vzít !!" - "Proč ?? Protože tím řešíš všechno ?!" ;) ()

Videokazeta (2001) (S08E04)

"Mimochodem jsi otec, Rossi.. Ale to nic !! Máme čas !!" ;) ()

Rachel má rande (2001) (S08E05)

"Chandler Muriel Bing !! Vaši ti vlastně čoi nikdy nedali šanci, viď ?!" ;) ()

Halloween (2001) (S08E06)

"Jdem na to, králíku !!" ;) ()

Flek (2001) (S08E07)

"Jsme přece tým, Chandlere !! Jedeme v tom spolu !!" - "A porota to nejspíš bude vidět stejně.." ;) ()

Striptýz (2001) (S08E08)

"Sedmdesátýčtvrtý je žumpa !! Proč mi nosíte žumpu ?? Těžká otázka ?? Jste idiot ?? Tak proto jste číšník ??" - "Já šéfovi říkal, že vás nechci obsluhovat.." ;) ()

Pomluvy (2001) (S08E09)

"Nechodila o holi ??" - "Jen když bylo mokro !!" ;) Famózní kousek s velkým kusem Brada.. ()

Moničiny kozačky (2001) (S08E10)

"A ženich má jen jednu botu !!" - "Jo !! Tu druhou mi sebral a celou cestu mě s ní mlátil.." ;) ()

Jak Ross pokročil (2001) (S08E11)

"Tak co, Rossi, jak to dopadlo s Monou ??" - "Skvěle !! Bydlím na ulici !!" - "Super !! A na který ??" ;) Geniální Ross.. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry