Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Recenzie používateľa Tommassi3 k tomuto seriálu (233)

Rossův grant (2003) (S10E06)

"A už dost Pinocchio !!" ;) ()

Prohlídka bytu (2003) (S10E07)

"Iracionální strach ?? To ti připomenu, až budeš příště vyvádět kvůli nějakýmu pavoukovi !!" - "Jen to srovnávej !! Jedovatých houpaček je taky třicet různých druhů.." ;) ()

Jak přišli pozdě na Díkůvzdání (2003) (S10E08)

"Dobře, ale já nejdu první !! Monice už určitě na čele zas vystoupila ta hrozná žíla.." - "Nesnáším ji !! Vypadá jako blesk !!" ;) Další naprosto famózní epizoda, která jen potvrzuje kvalitu Thanksgiving Day speciálů.. ()

Náhradní matka (2004) (S10E09)

"V agentuře došlo k chybě !! Já nejsem doktor a moje žena není reverendka !!" - "To je vyloučeno !!" - "Udělám vám operaci, a dokážu to.." ;) Další Joeyho geniální kreace a Anna Faris tradičně jako někdo od Tribianových..;) ()

Jak Chandlera přistihli (2004) (S10E10)

"Jo, a ještě k tý Nancy !! Když s ní nespíš ty, můžu já ??" ;) Nejslabší epizoda desáté řady.. Klasická střihovka.. ()

Jak striptér plakal (2004) (S10E11)

"Dělá se to z vajec.." - "Kuře ??" - "Další !!" ;) ()

Jak se Phoebe vdávala (2004) (S10E12)

"Joey, já myslím, že kněží podzemku zdarma nemají.." - "Rossi, četl jsem Bibli dost podobně, takžé.. Jo, máme !!" ;) ()

Jak Joey mluvil francouzsky (2004) (S10E13)

"Tut de la frut !!" ;) Jedna z nejvtipnějších epizod, v níž Joey předvádí joeyovské kreace par excellence.. Absolutně geniální !! ()

Princezna Consuela (2004) (S10E14)

"Vážně tu budu mít svůj pokoj ?? A můžu mít akvárko a sexy houpačku ??" - "Néé !!" - "A próč ?? Akvárko budu čistit.." ;) ()

Večírek na rozloučenou (2004) (S10E16)

"Tak abych šla domů !!" - "Kam bys chodila ?!" - "No, původně jsem se chtěla jít domů vyspat, ale určitě pro mě budeš mít nějakou o dost míň záživnou činnost.." ;) ()

Předposlední epizoda (2004) (S10E17)

"Hele, a v nemocnici vědí, že jste si odnesli dvě ??" ;) ()

Poslední epizoda (2004) (S10E18)

"Seženu ještě husu !!" ;) Skvostné finále, kterému neschází humor, akce, ani dojemné zakončení.. Ani žádná filange !! ;) Díky za těch deset let, Přátelé.. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry