Reklama

Reklama

Priatelia - Season 10 (2003) (séria)


Jak Amy hlídala Emmu (S10E05)

(epizóda)
  • USA The One Where Rachel's Sister Babysits

Obsahy(1)

Monica a Chandler požiadajú Rachel, aby pre nich napísala odporúčania pre adopčnú agentúru. Joey sa hnevá, pretože o tento dôležitý list nepožiadali skôr jeho. Nakoniec ale pripraví podobný list, ktorý s pomocou slovníka prepíše a tajne odošle. Zástupcovia agentúry sa domnievajú, že tak naivný a súčasne presvedčivý list mohlo napísať iba dieťa. Amy sa rozchádza so svojím milencom a Rachel jej dovolí, aby niekoľko dní bývala v byte u nej a Joeyho. Keď ochorie opatrovateľka malej Emmy, zverí Rachel svoju dcéru na stráženie Amy. Mike chce požiadať Phoebe o ruku, ale tá mu jeho zámer nečakane prekazí ... (TV Doma)

(viac)

Recenzie (4)

Tommassi3 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

"Tezaurus je na nic !! Stačí jen psát odsud.. Z mohutné aortální pumpy.." ;) Dvě výtečné, vlastně jedny z vůbec nejlepších, americké komediální hvězdy pohromadě, Jennifer Aniston a Christina Applegate.. A znovu absolutně geniální LeBlancův Joey.. ()

Galéria (19)

Zaujímavosti (2)

  • Když žádá Mike (Paul Rudd) Phoebe (Lisa Kudrow) o ruku, tak ji v českém dabingu osloví Bufayová. Její jméno ale je Bufetová. (Duoscop)

Reklama

Reklama