Rachel je poriadne naštvaná, pretože Monica omylom pozvala jej pracovného rivala Gavina na jej oslavu narodenín. Ross má plné ruky práce, aby "odtrhol" Joeyho od novej a veľmi príťažlivej slečny, ktorá stráži malú Emmu. Rachel úplne nečakane dostala od Gavina malý darček. Phoebe sa snaží prehovoriť svojho priateľa Mika, aby spoločne v byte chovali malé krysy. (TV Doma)

kratajirka

(Phoebe luští křížovku.) Phoebe: Jaký je hlavní město Peru? Mike: Lima. Phoebe: Ne, začíná to na V a končí na X. A uprostřed je T a O, jak doufám. Mike: Když o tom tak uvažuju, tak je to opravdu Vtox. ()

• Keď sa Rachel (Jennifer Aniston) a Gavin (Dermot Mulroney) hádajú v kancelárii, Gavin v niektorých záberoch sedí na okraji stola a zas v niektorých záberoch stojí pred stolom. (Pat.Ko)
  • Táto epizóda nám ukazuje, že zo všetkých hlavných postáv narodeniny najčastejšie oslavuje Rachel (Jennifer Aniston). (Pat.Ko)
  • V epizóde Ross (David Schwimmer) hovorí: "Čo sa deje!" A Chandler (Matthew Perry) hovorí: "Vážne kámo. Pred tromi rokmi." Chandler má na mysli reklamu Budweiser, ktorá túto frázu spopularizovala. (Pat.Ko)