Reklama

Reklama

Priatelia - Season 8 (2001) (séria)


Porod na videu (S08E15)

(epizóda)
  • USA The One with the Birthing Video

Obsahy(1)

Na deň sv. Valentína prinesie Phoebe videokazetu, na ktorej je natočený pôrod. Chce, aby Rachel vedela, čo ju čaká. Na kazete je nápis "Candy & Cookie". Keď ju Chandler náhodne nájde, domnieva sa, že mu Monica pripravila netradičný erotický darček. Po zhliadnutí časti záznamu pôrodu je v šoku. Neskôr prežíva podobné pocity aj Monica. Ross prezradí priateľke Mone, že sa Rachel presťahuje k nemu do bytu. Niet divu, že Mone sa práve tento nápad vôbec nepáči. Joey je smutný, pretože nebude zdieľať rovnaký byt s Rachel. Preto sa Phoebe snaží aspoň nejako Joeyho rozveseliť. (TV Doma)

(viac)

Recenzie (4)

vydumnica 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Nie zrovna najšťastnejší Valentine's Day pre väčšinu z našich FRIENDS. Najlepšie bolo to, ako Mona prekvapí Rossa, keď príde k nemu domov a čo resp. koho tam nájde, to bolo super!!! A také fialové tričko s nápisom LOVE, aké mala na sebe Rachel, by som chcela aj ja, žeby Ralph Lauren? :-) ()

Galéria (1)

Zaujímavosti (3)

  • Během sledování videa je na ruce Rachel (Jennifer Aniston) vidět prsten. Jde o zásnubní prsten, který Aniston dostala od Brada Pitta, kterého si později vzdala. (Kulmon)

Reklama

Reklama