Rachel chce oznámiť otcovi svojho dieťaťa, že je tehotná. Všetci okrem Chandlera už vedia, že ide o Rossa. Monica a Chandler odchádzajú na svadobnú cestu. Trochu im ju kazí ďalší novomanželský pár, obdarovaný "pozornosťou" od leteckej spoločnosti v podobe miest v prvej triede lietadla. Keď sa Ross dozvie od Rachel, že bude otcom jej dieťaťa, nedokáže sa spamätať zo šoku. Neskôr prichádza s ponukou, že si ju vezme. Phoebe a Joey sú zaskočení faktom, že im Chandler s Monicou nenechali kľúče od ich bytu. Phoebe tam zabudla gitaru a Joey sa chce najesť. Nakoniec si na pomoc prizvú domovníka... (TV Doma)

Dusty56

Epizoda rozdělená znovu do tří linií, které se proplétají. Nejlepší je bezkonkurenčně ta s Rossem a Rachel. Hlavně Ross se překonává (ta jeho reakce, zjištění o účinnosti kondomů, ...). I u linie s Joeym a Phoebe jsem se moc smát nepřestával. Trochu za nimi je linie s Chandlerem a Monikou (sice se k sobě hodí, ale víc mě bavili, když byli single). Ale i u té se člověk zasměje a to je hlavní. Za mě spokojenost, neboť hlavně Ross to vytáhl na nadprůměrnou epizodu. ()

waits

But you know, condoms only work, like, 97%"%" of the time.What? What? What?! Well, they should put that on the box! - They do.- No, they don't! Well, they should put it in huge block letters! ... I was really freaked out too when - Freaked out? I'm not freaked out. I'm indignant as a consumer! ()

• Po teroristických útocích z 11. září byly části epizody změněny kvůli scéně, v níž byli Chandler (Matthew Perry) a Monika (Courteney Cox) zatčeni a zadrženi na letišti. Chandler ukázal na ceduli, podle které je na letišti zakázáno žertovat o bombách, a řekl agentovi TSA: "Nemusíte se o mě bát, madam, já beru své bomby velmi vážně". Tvůrci se rozhodli scénu přepsat a přetočit.
    (Kulmon)