Reklama

Reklama

Priatelia - Season 8 (2001) (séria)


Červený svetr (S08E02)

(epizóda)
  • USA The One with the Red Sweater

Obsahy(1)

Priatelia opúšťajú hotel, kde sa konala svadba, a Rachel sa háda s recepčným, pretože má pocit, že na účte sú aj veci, ktoré si neobjednali. Monica sa teší na svadobné fotky, lenže Chandler stratil tašku s fotoaparátmi. Preto sa pokúsi s Rossom tajne nafotiť pár snímkov na inom svadobnom obrade. Rachel nechce prezradiť, s kým čaká dieťa. Joey si spomenie, že pred časom u nej bol na návšteve nejaký chalan, ktorý tam zabudol červenú mikinu. Phoebe si myslí, že otcom je Tag, ktorý je majiteľom podobnej mikiny. Všetko sa poriadne zamotáva... (TV Doma)

(viac)

Recenzie (5)

Dusty56 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Bavil jsem se a to od začátku až do konce. Ať už tomu, že se objevilo na účtech něco, co si dotyční neobjednali, nebo tomu jak snažili vypátrat otce dítěte. Monika rozbalující jeden malinkatý dárek také pobavila a Chandler který se snažil sehnat fotky taktéž. Za mě spokojenost, zase jsem se zasmál. ()

Galéria (2)

Zaujímavosti (9)

  • V původním znění je narážka na Českou republiku. Když Ross (David Schwimmer) vypráví Chandlerovi (Matthew Perry), jak za ním přišel strýc Murray a podal mu účet, tak Chandler odpoví: „Proč se tomu říká účet? Proč ne úlet?“ V originále zazní: "Why do they call it a check? Why not a Yugoslavian?" Slovo "check" (šek) zní jako "czech" (Čech). (donnovann)
  • Když Monika (Courteney Cox) rozbaluje druhý dárek, tak je dárek v některých záběrech rozbalený a v jiných zase zabalený. (johnnymay)

Reklama

Reklama